DIŞ TİCARET

Dış ticaret yapmaya karar verildiği  andan itibaren faaliyete başlamadan önce detaylı fizibilite analizlerinin yapılması gerekli ve önemlidir. Hedeflenen pazarların sosyo-politik ve ekonomik faktörlerini göz önüne alarak, uluslararası dış ticaret istatistik verilerini değerlendirerek ve söz konusu pazarları ihracat/ithalat değişim trendleri açısından inceleyerek hedef pazarların ve hata hedef ürünlerin belirlenmesi, uzun vadede kazançlı ve stratejik olarak pozitif sonuçlara odaklı üretim ve ticaret planlamaları için hayatidir.

Takip eden süreçlerde, ürün ve hizmetlerin küresel pazarlara girişlerinin ve dolaşım süreçlerinin  bilinerek planlanması ve bu doğrultuda uygulamaya dönük olarak dış ticaret metodolojilerinin ve pazarlama planlarının yönlendirilmesi ikinci önemli adım olup,  gerekli prosedürleri takip ederek dış ticareti uygun lojistik ve finansal süreçlerle tamamlamak ana hedeftir.

E-GLOBER olarak  iş ve çözüm ortaklarımız ile birlikte sunduğumuz tüm katma değerli hizmetlerimiz ile tüm bu süreçlerde yanındayız.

Dış ticaret hacmini arttırmak, dünya pazarlarına açılmak ve bu yolculukta güvenilir bir çözüm ortağı ile hareket etmek istiyorsan,

E-GLOBER seni özel katma değerli hizmetleri ile tanışmaya ve

uluslararası ticaretin lider platformu

Alibaba.com’da yerini almaya davet ediyor.