İstanbul Alibaba.com Platfrom Eğitimi

Yükleniyor Etkinlikler
E-Glober > Etkinlikler > İstanbul Alibaba.com Platfrom Eğitimi

« Tüm Etkinlikler

İstanbul Alibaba.com Platfrom Eğitimi

Ocak 18 @ 10:00 - 16:00

Değerli Alibaba.com Global Gold Supplier üyemiz

Alibaba.com Alibaba.com platformunu kullanmayı öğrenmeniz amacıyla sizi, Ocak ayında gerçekleştirilecek olan yeni üyelere özel platform eğitimine davet ediyoruz. Eğitime katılım gösterecek olan üyelerimizin eğitim sırasında Alibaba.com Gold üyelikleri üzerinden uygulama yapabilmeleri adına yanlarında “laptoplarını getirerek, ürün fotoğraflarını, company and site kısmı için gerekli firma bilgilerini” hazır bulundurmaları gerekmektedir. Eğitimlerimiz kontenjanla sınırlıdır, o sebeple lütfen kontenjanı dolan eğitim yerine kontenjanı müsait olan başka bir eğitimi seçerek katılım formu doldurmanızı rica ederiz. Eğitim öncesi katılım formu dolduran üyelikler ve isimlerin kontrolü yapılacak olup, eğitime katılan katılımcılara sertifika verilecektir.

TİM projesi kapsamında devlet desteğinden yararlanan üyelerimizin en az bir sınıf eğitimine katılımı zorunludur. Eğitim sonrası bilgilendirme ve katılım durumu T.C. Ekonomi Bakanlığı ile paylaşılacaktır.

 

Tarih Saat Eğitim yeri
18 Ocak 2018 14:00 – 18:00 Türkiye İhracatçılar Meclisi Dış Ticaret Kompleksi – Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonu Çobançeşme Mevkii Sanayi Cd. B Blok Zemin Kat (34196)  Yenibosna-İstanbul

0 212 709 69 64
destek@e-glober.com
uyelik@e-glober.com

Detaylar

Tarih:
Ocak 18
Saat:
10:00 - 16:00
Etkinlik Category:

Mekan

Türkiye İhracatçılar Meclisi Dış Ticaret Kompleksi – Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonu
Çobançeşme Mevkii Sanayi Cd. B Blok Zemin Kat (34196)  Yenibosna
İstanbul,