İstanbul Alibaba.com Platform Eğitimi

Yükleniyor Etkinlikler
TradeFive > Etkinlikler > İstanbul Alibaba.com Platform Eğitimi

« Tüm Etkinlikler

  • Bu event geçti

İstanbul Alibaba.com Platform Eğitimi

Şubat 20 @ 10:00 - 16:00

Değerli Alibaba.com Global Gold Supplier üyemiz

Alibaba.com platformunu kullanmayı öğrenmeniz amacıyla sizi, gerçekleştirilecek olan yeni üyelere özel platform eğitimine davet ediyoruz. Eğitime katılım gösterecek olan üyelerimizin eğitim sırasında Alibaba.com Gold üyelikleri üzerinden uygulama yapabilmeleri adına yanlarında “laptoplarını getirerek, ürün fotoğraflarını, company and site kısmı için gerekli firma bilgilerini” hazır bulundurmaları gerekmektedir. Eğitimlerimiz kontenjanla sınırlıdır, o sebeple lütfen kontenjanı dolan eğitim yerine kontenjanı müsait olan başka bir eğitimi seçerek katılım formu doldurmanızı rica ederiz. Eğitim öncesi katılım formu dolduran üyelikler ve isimlerin kontrolü yapılacak olup, eğitime katılan katılımcılara sertifika verilecektir.
TİM projesi kapsamında devlet desteğinden yararlanan üyelerimizin en az bir sınıf eğitimine katılımı zorunludur. Eğitim sonrası bilgilendirme ve katılım durumu T.C. Ekonomi Bakanlığı ile paylaşılacaktır.
Henüz Global Gold Supplier üye değilseniz;
Global Gold Supplier üye olmanın avantajlarından faydalanmak ve üyelikler hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

0 212 709 69 64
destek@e-glober.com
uyelik@e-glober.com

Detaylar

Tarih:
Şubat 20
Saat:
10:00 - 16:00
Etkinlik Category:

Mekan

Türkiye İhracatçılar Meclisi Dış Ticaret Kompleksi – Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonu
Çobançeşme Mevkii Sanayi Cd. B Blok Zemin Kat (34196)  Yenibosna
İstanbul,

Organizatör

E-GLOBER
E-mail:
destek@gmail.com